Styl glamour od dawna króluje w polskich domach i mieszkaniach. Dzisiaj jest on inspiracją także do aranżowania przydomowych ogrodów. Ogród glamour stanie się miejscem, gdzie z przyjemnością spędzamy czas i gdzie chętnie zapraszamy bliskich. Jak stworzyć tego typu przestrzeń?

Ogród glamour – jakie meble wybrać?

Ogród glamour to miejsce, gdzie estetyka spotyka się z wygodą. Miejsce to jest idealne do odpoczynku, relaksu. Podstawą są tu wygodne meble i dopasowany do potrzeb parasol ogrodowy. Idealnym rozwiązaniem dla takiej przestrzeni będą bez wątpienia meble technorattanowe, które dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych. Meble z technorattanu to rozbudowane kolekcje, w których znaleźć można zarówno klasyczne meble wypoczynkowe, jak i elementy odpowiednie do stworzenia przestrzeni kawowej czy letniej jadalni. Nowoczesny design oraz świetne parametry techniczne sprawiają, że są to dzisiaj jedne z najchętniej kupowanych mebli w Polsce. Technorattan jest tworzywem wysoce odpornym na zmienne warunki atmosferyczne oraz na ścieranie – dzięki temu na dłużej zachowuje wspaniały wygląd.

Ogród glamour i niebanalne dodatki

Ogród glamour tworzą wyjątkowe dekoracje i dodatki – projektanci proponują ich olbrzymią ilość. Przede wszystkim meble ogrodowe warto udekorować kolorowymi poduszkami i pledami. Nie tylko zmienią one odbiór przestrzeni, ale też podniosą komfort podczas chłodniejszych dni. W ogrodzie glamour nie może zabraknąć też niebanalnego oświetlenia. Jedną z najciekawszych propozycji są lampy solarne imitujące lampiony. Lampy solarne zasilane są na dwa sposoby: poprzez energię słoneczną lub też USB. Lampiony tworzone są z materiałów o wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu zachowują doskonały wygląd na dłużej.

Author

Comments are closed.