Ocet kojarzy nam się zapewne przede wszystkim jako główny składnik zalewy do różnego rodzaju przetworów. Ogórki kiszone, korniszonie, grzybki czy papryka konserwowa. Nie byłoby tych rarytasów bez Octu. Używamy do tego najczęściej  octu spirytusowego jednak to nie jedyna jego odmiana. Do czego jeszcze możemy wykorzystać octy BIO? Czy jest on właściwie zdrowy? Sprawdź ofertę naszego  sklepu ze zdrową żywnością i przekonaj się sam.

Ekologiczne octy BIO – szeroki wybór

W  ofercie BioSklep24 najdziesz octy jabłkowe, octy winne, octy spirytusowe, octy ryżowe czy octy balsamiczne. Każdy z nich posiada inne właściwości i przyda się w kuchni do innego celu. Gęsty i aromatyczny ocet balsamiczny BIO prosto z włoskiej Modeny z powodzeniem zastąpi oliwę i wyśmienicie nada jako dodatek do potraw kuchni śródziemnomorskiej, m.in. do mięs, sałat, marynat i sosów. Ocet winny to doskonała baza do sosów. Ocet jabłkowy BIO posiada wiele zdrowotnych właściwości. Do najważniejszych z nich trzeba zaliczyć działanie antyseptyczne i antybakteryjne oraz zwalczanie bakterii i grzybów. Jak widzimy, niepozorna mieszanka wody i kwasu octowego daje produkt, który może mieć szerokie zastosowanie w naszej kuchni

Oferta naszego sklepu ze zdrową żywnością 

Nasz Eko Sklep posiada w ofercie tylko produkty z najwyższej półki, pełne wartości odżywczych, witamin i minerałów, oparte na naturalnych składnikach, które pomagają wzmocnić system odpornościowy człowieka. Na naszej stronie online w prosty i wygodny sposób kupisz Octy BIO i inne ekologiczne produkty. W trosce o środowisko nasza oferta składa się wyłącznie z naturalnych produktów od certyfikowanych producentów dbających o Fair Trade. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Świadomie dobieraj, o co jesz i ciesz się produktami produkowanymi zgodnie z duchem eko. Zapraszamy! BioSklep24 – żywność ekologiczna dla każdego.

Author

Comments are closed.