Sposób docieplenia i przeszklenia budynków mieszkalnych wpływa na nasze życie w sposób bezpośredni. Poprzez wybór odpowiedniej stolarki okiennej zapewniamy sobie nie tylko komfort termiczny we własnych mieszkaniach, ale też odpowiednią ilość światła. Ciekawą nowością na polskim rynku jest przeszklenie Eclaz – czym jest i co warto o nim wiedzieć?

Przeszklenie Eclaz – zobacz więcej!

Rola światła w naszym życiu jest nie do przecenienia – naturalnie oświetlone wnętrza wydają się optycznie większe, przyjemniejsze w odbiorze. Poprzez dobór stolarki okiennej decydujemy ro tym, jak wiele światła wpada do wnętrz. Od ilości naturalnego światła w salonach czy w kuchniach zależy łatwość wykonywania codziennych czynności – światło jest nam potrzebne do tego, aby normalnie funkcjonować każdego dnia, móc wygodnie czytać, uczyć się. Optymalna ilość światła wpływa na nasza koncentrację i skupienie – brak naturalnego światła w dużej ilości wpłynie negatywnie nie tylko na jakość nauki, ale też nasze samopoczucie. Chcąc zapewnić sobie i swoim bliskim jak najlepsze parametry okien, warto sprawdzić przeszklenie Eclaz. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na wpuszczanie do wnętrza nawet o 11% więcej naturalnego światła w stosunku do klasycznych okien.

Czym jest przeszklenie Eclaz?

Przeszklenie Eclaz to okna posiadające nowoczesną, dedykowaną powłokę Eclaz. Okna takie posiadają zazwyczaj trzy szyby, które doskonale chronią przed chłodem i pozwalają na zachowanie komfortu termicznego w pomieszczeniach. Nowoczesne okna tego typu zaskoczą nas również konstrukcją – w ich przypadku szyby są wklejane w ramę na całej jej długości. Proces ten wymaga precyzji i czasu, efektem jest doskonała izolacja przed chłodem. Okna takie nie posiadają też mostków ciepła.

Author

Comments are closed.