Meble ogrodowe 8-osobowe są jednymi z najchętniej wybieranych – rozbudowane komplety tego typu pozwalają na wygodny wypoczynek kilku osób czy goszczenie bliskich czy znajomych. Jaki komplet tego typu wybrać, aby móc zaprojektować funkcjonalną strefę wypoczynkową w ogrodzie?

Meble ogrodowe 8-osobowe z technorattanu

Komplety technorattanowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych – meble te są trwałe, eleganckie, sprawdzają się w różnych aranżacjach. Atutem jest także fakt, jak bardzo rozbudowane są kolekcje technorattanowe – znaleźć w nich można krzesła ogrodowe, funkcjonalne sofy i fotele, ale też stoliki, leżanki ogrodowe. Tak duża różnorodność pozwoli wybrać meble ogrodowe 8-osobowe, dopasowane do własnych potrzeb. Zaletą mebli technorattanowych jest możliwość wyboru kolorów – meble te dostępne są w kilku barwach, co pozwoli na jeszcze ciekawszą aranżację. Meble technorattanowe tworzone są z trwałych materiałów – stelaże wykonywane są z lekkiego aluminium, które malowane jest proszkowo. Wierzch mebli tworzy plecionka syntetyczna – nieporowata struktura tego tworzywa nie wchłania wilgoci, nie jest podatna na płowienie. Meble technorattanowe warto uzupełnić o poduszki i pledy, które zapewnią komfort termiczny. Meble ogrodowe 8-osobowe tego typu to strzał w dziesiątkę!

Meble ogrodowe 8-osobowe w konstrukcji modułowej

Niebanalną formą na zaaranżowanie przestrzeni ogrodowej są meble ogrodowe 8-osobowe w konstrukcji modułowej. Konstrukcje modułowe pozwalają na zaprowadzanie zmian w aranżacji ogrodu czy tarasu, kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Kolekcje modułowe składają się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane razem lub oddzielnie. Łączenie elementów umożliwią niewielkie złączki. W kolekcjach modułowych znaleźć można niewielkie sofy, fotele, elementy narożne, leżanki.

 

 

Author

Comments are closed.

yviewphoto.com e-scale.org .fcbu.org