Stworzenie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej na tarasie jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Taras może być zaaranżowany jako strefa relaksu, ale też miejsce, gdzie spotykamy się w gronie znajomych czy rodziny. Na tarasie można zaaranżować też letnią jadalnię – pomoże w tym stół na taras rozkładany. Jaki model wybrać?

Stół na taras rozkładany z wygodnymi krzesłami

Stół na taras rozkładany to jeden z najchętniej wybieranych produktów, kiedy mowa o aranżacji tarasu. Zdecydowana większość z nas pragnie stworzyć na tarasie miejsce, gdzie wygodnie można podjąć znajomych, zorganizować grilla czy też zaprosić bliskich na wspólny obiad. Stół na taras rozkładany powinien być wykonany z trwałych materiałów – rekomendowane modele posiadają aluminiowe stelaże malowane proszkowo. Zastosowanie aluminium ma wiele zalet – tworzywo to jest wysoce odporne na ścieranie, korozję, zmienne warunki atmosferyczne. Niska waga aluminium sprawia, że przenoszenie stołu z miejsca na miejsce nie jest kłopotliwe. Blaty w nowoczesnych stołach tworzy się m.in. z naturalnego drewna tekowego. Niezbędne do stołu okażą się krzesła ogrodowe – ciekawym rozwiązaniem są krzesła, w których siedziska i oparcia wykonane są z liny polipropylenowej. Takie krzesła przyciągają uwagę, nadają przestrzeni estetyki i świadczą o doskonałym guście właściciela.

Jak ozdobić stół na taras rozkładany?

Jak sprawić, by przestrzeń wypoczynkowa zachwycała? Prostym sposobem na oryginalną dekorację są lampiony rattanowe. W ich wnętrzu znajduje się szklane naczynie, wewnątrz którego ustawia się świece. Taka ozdoba doskonale prezentuje się na stole, a dodatkowo pozwala na rozświetlenie miejsca wypoczynkowego wieczorami. Niezawodną dekoracją są też kwiaty w wazonach.

Author

Comments are closed.