Przydomowy taras może w kilka chwil stać się wymarzoną oazą spokoju i relaksu – wystarczą odpowiednie dodatki oraz ekskluzywne meble ogrodowe. Co proponują nam dzisiaj topowi producenci? Jakie meble cieszą się największym zainteresowaniem? Jak urządzić taras, aby zachwycał?

Ekskluzywne meble ogrodowe w stylu prowansalskim 

Styl prowansalski to jeden z chętniej wykorzystywanych trendów w naszych ogrodach i na tarasach. Łączy on funkcjonalność, elegancję i zastosowanie interesujących dodatków. Chcąc wykreować kawałek Francji na naszym tarasie wykorzystaj ekskluzywne meble ogrodowe wykonane z technorattanu. Szeroki wybór elementów w kolekcjach pozwoli na wybranie mebli idealnie dopasowanych do naszych potrzeb. Projektanci proponują nam wygodne i odpowiednio profilowane sofy, leżanki ogrodowe, fotele, fotele wiszące w kształcie kokonów, ale też stoliki kawowe, donice, skrzynie. Ekskluzywne meble ogrodowe tego typu podniosą estetykę otoczenia i sprawią, że każda chwila blisko natury będzie jeszcze przyjemniejsza. 

Jak konstruowane są ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu?

Technorattanowe meble ogrodowe harmonijnie łączą doskonały wygląd oraz świetne parametry techniczne. Meble te posiadają aluminiowe stelaże – materiał ten jest lekki i zabezpieczony przed działaniem korozji. Wierzch mebla to plecionka technorattanowa – materiał imitujący naturalny rattan. Tworzywo to jest wysoce odporne na ścieranie, płowienie, działanie wilgoci czy też zmienne warunki atmosferyczne. Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu to pierwszy krok do stworzenia wyjątkowej aranżacji prowansalskiej. Pamiętajmy również o dopasowanym parasolu, który ochroni nas przed słońcem. Dobrym pomysłem jest też wykorzystanie dopasowanych kolorystycznie donic technorattanowych i zasadzenie w nich lawendy. 

Author

Comments are closed.